O nas - pracownia projektowa

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się projektowaniem budynków mieszkalnych, usługowych, produkcyjnych i magazynowych. W ramach oferowanych usług znaleźć można również: projekty wnętrz, ogrodów, elewacji a nawet małej architektury i mebli.

W naszej ofercie są zarówno projekty indywidualne jak i powtarzalne.  Najlepiej czujemy się projektując budynki o charakterze nowoczesnym, minimalistycznym, nasza idea projektowa czasem zmierza również w kierunkach dekonstrukcji i brutalizmu.

corten korten budynek elewacja
corten korten budynek elewacja

Gdzie znajduje się pracownia?

Nasza pracownia znajduje się w Suchej Beskidzkiej przy ul. Stokowej 2.   W Suchej Beskidzkiej oprócz biura posiadamy sklep z materiałami wykończeniowymi i showroom z płytkami z kamienia naturalnego.  Zapraszamy również na stronę sklepu dekore.info

 

Gdzie projektujemy?

Podstawowy obszar naszej działalności to małopolska: powiat suski, wadowicki, żywiecki,  oświęcimski oraz krakowski. Realizujemy również projekty w bardziej odległej części kraju. Kilka naszych projektów można znaleźć również nad morzem (pow. wejcherowski) czy w bieszczadach lub pod Warszawą. Staramy się nie ograniczać do jednego regionu. Aby nasze projekty były bardziej dostępne postanowiliśmy również wprowadzić projekty gotowe które mogą być adaptowane w całej Polsce.

Kto projektuje?

Główni architekci pracowni Machoń Architekci to: Tomasz Machoń oraz Jan Machoń. Jesteśmy braćmi ukończyliśmy studia na tym samym kierunku: Architektura i Urbanistyka na Politechnice Krakowskiej w roku 2012. Od tamtej pory projektujemy budynki i inne obiekty. Staramy się wciąż doskonalić swoje umiejętności oraz poszerzać wiedzę -nie tylko w zakresie architektury ale także każdej innej sztuki wizualnej.

Jak wygląda współpraca?

Możemy dla Ciebie sporządzić projekt indywidualny domu, opracować równolegle projekt wnętrza oraz ogrodu a także zaprojektować i wykonać meble. Podczas współpracy zajmujemy się pozyskaniem wszystkich dokumentów, uzgodnień i decyzji na podstawie udzielonego pełnomocnictwa. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, wtedy pozostawiamy inwestorowi jedynie to co najprzyjemniejsze w procesie projektowym -czyli ustalenie głównych założeń projektu oraz branie czynnego udziału w procesie powstawania koncepcji. Resztę…. czyli całą późniejszą “papierologię” wykonujemy my.

Możemy również opracować dla Ciebie projekt indywidualny w taki sposób aby mógł być później adaptowany na Twojej działce przez lokalnego architekta. Jest to rozwiązanie pozwalające oszczędzić na kosztach pozyskiwania decyzji przez nas. Dobre rozwiązanie dla klientów których działki znajdują się w znacznej odległości od nas. Taki projekt może powstać nawet całkowicie “online”.

Dane teleadresowe:

corten korten budynek elewacja

Wadowice
ul. Nadbrzeżna I 69

Sucha Beskidzka
ul. Stokowa 2

obrazy tomasza machonia
Autorska galeria obrazów
kamień naturalny dekore
Sklep z kamieniem naturalnym i materiałami wykończeniowymi
error: Zawartość chroniona prawem autorskim !!