O nas - pracownia projektowa

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się projektowaniem budynków mieszkalnych, usługowych, produkcyjnych i magazynowych. W ramach oferowanych usług znaleźć można również: projekty wnętrz, ogrodów, elewacji a nawet małej architektury i mebli.

W naszej ofercie są zarówno projekty indywidualne jak i powtarzalne.  Najlepiej czujemy się projektując budynki o charakterze nowoczesnym, minimalistycznym, nasza idea projektowa czasem zmierza również w kierunkach dekonstrukcji i brutalizmu.

corten korten budynek elewacja
corten korten budynek elewacja

Gdzie znajduje się pracownia?

Nasza pracownia znajduje się w Suchej Beskidzkiej przy ul. Stokowej 2.   W Suchej Beskidzkiej oprócz biura posiadamy sklep z materiałami wykończeniowymi i showroom z płytkami z kamienia naturalnego.  Zapraszamy również na stronę sklepu dekore.info

 

Gdzie projektujemy?

Projekty realizujemy na terenie całego kraju. Domy naszej pracowni znajdują sie już w ponad 100 powiatach, niemal w każdym z województw. Dzięki możliwości realizacji projektów zdalnie, a także dysonując możliwością spotkań online z klientem, jesteśmy w stanie zaprezentować i objaśnić projekt na każdym z etapów jego tworzenia. Na etapie sporządzania projektu koncepcyjnego to bardzo ważne żeby kontakt z architektem był możliwie łatwy i wygodny, co gwarantujemy naszym Klientom zarówno podczas spotkań na żywo i online . 

 

Kto projektuje?

Założycielami pracowni Machoń Architekci są: Tomasz Machoń i Jan Machoń. Jesteśmy braćmi ukończyliśmy studia na tym samym kierunku: Architektura i Urbanistyka, Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej w roku 2012. Od tamtej pory projektujemy budynki i inne obiekty. Staramy się wciąż doskonalić swoje umiejętności oraz poszerzać wiedzę  -nie tylko w zakresie architektury ale także każdej innej sztuki wizualnej .

W ostatnim czasie do naszego zespołu dołączyła arch. Dominika Spyrka, będąca absolwentką kierunku Architektury i Urbanistyki, Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.

Współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami w zakresie projektowania: konstrukcji, instalacji sanitarnych i elektrycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie tworzyć dobrze skoordynowane projekty pełno-branżowe.

Jak wygląda współpraca?

Możemy dla Ciebie sporządzić projekt indywidualny domu, opracować równolegle projekt wnętrza oraz ogrodu a także zaprojektować i wykonać meble. Podczas współpracy zajmujemy się pozyskaniem wszystkich dokumentów, uzgodnień i decyzji na podstawie udzielonego pełnomocnictwa. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, wtedy pozostawiamy inwestorowi jedynie to co najprzyjemniejsze w procesie projektowym -czyli ustalenie głównych założeń projektu oraz branie czynnego udziału w procesie powstawania koncepcji. Resztę…. czyli całą późniejszą “papierologię” wykonujemy my.

Jeżeli myślisz o większej inwestycji: (osiedlu domów, ośrodku wczasowym) możesz zamówić u nas również analizę chłonności jako pierwszy etap współpracy. W której przeanalizujemy nieruchomość pod kątem obecnych przepisów budowlanych i lokalnych.

Dane teleadresowe:

corten korten budynek elewacja

Sucha Beskidzka
ul. Stokowa 2

obrazy tomasza machonia
Autorska galeria obrazów
kamień naturalny dekore
Sklep z kamieniem naturalnym i materiałami wykończeniowymi
error: Zawartość chroniona prawem autorskim !!